0951 130 180
        0951 130 181
O nás

Kto sme...

   Spoločnosť DIKTATOR vznikla v októbri 2018 za účelom poskytovania gastronomických služieb. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti je Maroš Debreceni, ktorý ju aj riadi. Portfólio spoločnosti sa dlhšie profilovalo. Hľadal sa koncept, ktorý by spĺňal prísne kritéria ohľadom prípravy jedla, použitých surovín a finálnej ceny.
Po dôkladných prípravách vznikol projekt DIKTATOR, ktorého heslom je ,,Diktujeme chute v meste". Už samotné heslo jasne charakterizuje, aké je a bude jeho poslanie.

DIKTÁTOROVA MISIA

   Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom kompletný gastronomický produkt v podobe kvalitného jedla a spoľahlivého servisu priamo až k zákazníkovi.

NAŠE HODNOTY

 • KVALITA Je pre nás veľmi dôležitá, preto ju kontrolujeme už pri procese prípravy jedla. Dbáme na kvalitu surovín, ktoré si preverujeme priamo u naších dodávateľov. Recepty pripravujeme tak, aby sme varili z čerstvých a sezónnych surovín. Prísne dohliadame aj na samotnú prípravu jedál, aby boli dodržané predpísané technológie varenia a jedlo nedegradovalo nesprávnou úpravou.

 • PRECÍZNOSŤ Tím kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami pripravujú jedlo v profesionálnej kuchyni s moderným gastro zariadením. Odlišujeme sa špeciálnými miskami, ktoré sú vhodne na ohrev do mikrovlnej rúry. Na rozvoz a doručenie jedla kladieme veľký dôraz a preto každé jedlo vozíme v špeciálnom termoboxe.

 • ZÁŽITOK Jedlo musí byť dokonalým zážitkom pre všetky zmysly. Naším cieľom je viac, ako iba eliminovať hlad, naše produkty musia zároveň potešiť dušu a spríjemniť deň.

PONÚKAME

   Donášková služba DIKTATOR sídli v Prešove na Čapajevovej ulici 79. Sme tu pre Vás šesť dní v týždni aj počas štátných sviatkov, aby ste si mohli vychutnať naše jedlo v pohodlí Vášho domova, či v práci.

   V našej ponuke nájdete polievky, diktátorové špeciality, bravčovinku, kuracinku, ciabatu, ryby, syry, šaláty, pizzu, ale aj nápoje nealkoholické, pivo a víno.

 • DENNÉ MENU sa bude variť počas pracovného týždňa, objednávky prijímame od 9:00 do 14:00
 • Hlavné jedlo + 0,4l polievka - 5 eur + donáška podľa miesta doručenia
 • Hlavné jedlo + 0,5l desiatová polievka - 6 eur + donáška podľa miesta doručenia
 • AKCIA 3x PIZZA podľa vlastného výberu s donáškou v rámci Prešova 16 eur, mimo mesta plus donáška. Akcia sa nevzťahuje na pizzu Itália a pizza skladačka.
 • ODMENA ZA VERNOSŤ Ak od nás plánujete objednávať jedlo pravidelne a minimálne 6 jedál, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a pripravíme pre Vás individuálnu cenu.
 • CATERING Pripravíme pre Vaších hostí gastronomický zážitok, ktorý si môžu vychutnať na slávnostných večierkoch, oslavách či firemných akciách. Dokážeme pre Vás zabezpečiťgrilovačku s profesionálnym grilom a všetkým čo k správnej girlovačke patrí.
 
Dôležité informácie

Donáška v rámci mesta Prešov:

 • 1 euro
 • ZDARMA pri nákupe nad 16 eur
Donáška mimo mesta Prešov:
 • 2,50 eur Ľubotice, Nižná Šebastová.
 • 4 eura objednávka minimálne nad 16 eur Veľký Šariš, Malý Šariš, Kanaš, Fintice, Vyšná Šebastová, Haniska, Dulová Ves, Ruská Nová Ves, Záborské, Petrovany.

Prísť si k nám po jedlo osobne sa Vám oplatí. Pri osobnom odbere máte zľavu na všetky produkty 5% (nevzťahuje sa na akcie).

Berieme všetky druhy stravných lístkov.

Po nahlásení vopred je možnosť platby kartou.

Všetky ceny uvedené na stránke sú v eurách.

Objednaj si cez www.diktator.sk a nápoj ku každému jedlu je ZDARMA (nevzťahuje sa na akcie).

Vyhradzujeme si právo na predĺženie času donášky s upozornením vopred napr. pri diktatorových špecialitách alebo vyťaženosti donáškovej služby.
 Suma minimálnej objednávky je 5 eur (bez dopravy).

Kontakt

Donáška vrámci mesta Prešov: 1 euro,

ZDARMA pri nákupe nad 16 eur.

Donáška mimo mesta Prešov: 2,50 eur Ľubotice, Nižná Šebastová. 4 eura objednávka minimálne nad 16 eur Veľký Šariš, Malý Šariš, Kanaš, Fintice, Vyšná Šebastová, Haniska, Dulová Ves, Ruská Nová Ves, Záborské, Petrovany.
Možnosť platby týmito stravovacími kartami:
Akceptujeme všetky druhy stravných lístkov